Lajmet e fundit nga sporti

Lajmet e fundit nga Sporti. Shpërndaje

Por apeli tashmë e ka hedhur poshtë këtë hipotezë duke konfirmuar dënimin e tij dyvjeçar. Papu Gomez ka bërë të ditur se do të çojë çështjen në KAS të Lozanës, duke tentuar që të ndryshojë dënimin, pasi dëshiron të mbyllë karrierën në fushën e lojës dhe jo kështu, meqë praktikisht në moshën e tij do të jetë e pamundur që të kthehet pas dy …Tripletë nga stoli, Bruno Gomesh frymëzon Vllazninë: Jemi për titull. Mbrojtja për t’u ribërë, Hoxhallari tremb Tiranën. Dinamo humbet Gudiabin, si finale kundër Teutës. Xhambazi: Skënderbeu i mund shkodranët. Karakaçi: Vendi i parë, detyrim për Elbasanin. Mekanizmat e Shehit, si po ndryshon PartizaniGet ratings and reviews for the top 11 pest companies in Minden, LA. Helping you find the best pest companies for the job. Expert Advice On Improving Your Home All Projects Feature...

Did you know?

ajrit në Prishtinë. HOROSKOPI. TOP KOHA MUSIC. 22:10 Moti • 22:15 Sporti total • 00:01 Top Koha Music – r • 01:00 Rreth botës – r • 01:20 1 kafe me Labin – r • 03:00 Lajmet e mbrëmjes – r • 03:30 Seri: Premtimi ep. 103 x 104 – r • 05:00 Sporti Total – r • 06:15 Lajme ARTA •. Lajme.Siç tregon edhe vet lista e publikuar, sporti që ka përfituar më së shumti nga ky ligj është ai i futbollit, me rreth 6 milionë euro të përfituara. Pas futbollit sporti që ka përfituar më së shumti nga ligji i sponsorizimit del të jetë basketbolli me 5.8 milionë euro ndërsa top treshen e kompleton ai i volejbollit me rreth 1.1 milion …Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.VIDEO/ Penallti e humbur në minutën e fundit, Lushnja ndalet nga Harizaj në derbin përballë Apolonisë 9 Mars, 2024 Plas grushti në ndeshjen e Kategorisë së Parë, lojtarët përplasen në hyrje të dhomave të zhveshjes Follow Sporti në Koha.net. Lajmi i fundit nga sporti në vend dhe në botë – Futboll, Basketboll, Hendboll, Volejboll, Formula 1. Lajmet e fundit nga Sporti. Shpërndaje: Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, është zgjedhur për herë të dytë anëtar i Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s në Kongresin e 47-t të UEFA-s, që u zhvillua këtë të mërkurë në Lisbonë, Portugali.Aktualisht ne Zvicer jetojne mbi 3196 qyetetare nga Shqiperia, kurse nga Kosova rreth 250.000. Ne baze te këtyre statistikave, ketij proporcioni, nëse në burgjet zvicerane jane 285 shqiptare nga Shqiperia, atehere ne keto burgje duhet te jenë mbi 25 mije kosovarë e jo vetem 58 sish, shkruan gazeta zvicerane ne shqip …The 37-page white paper, called “A Better Way,” includes virtually every idea on health care proposed by Republicans in the least 2 decades. By clicking "TRY IT", I agree to receiv... Minutat e fundit, makthi i Kukësit këtë sezon/ Ekipi do të ishte i pesti nëse… 7 Shkurt, 2024 Videoskandali s*ksual në zyrën e kryetarit të bashkisë, ja me sa vite burg u dënuan Safet Gjici dhe Alma Kaçi VOLEJBOLLISTJA/ “Yjet e Sportit”, Erblira Bici vlerësohet me çmim nga KOKSH 29 Dhjetor, 2023 VOLEJBOLL/ Trofetë e 2023-shit në sportin e rrjetës, Partizani dhe Tirana rrëmbyen titujtLajmet e fundit nga Shqiperia. Portik.al ju mundëson të gjitha informacionet dhe lajmet e fundit. Kategoritë: Kulturë informacion, shkrime...Egoja dhe dëshira e madhe për triumfin u shpërblyen me vendin e parë në këtë event ndërkombëtar. Kujtojmë që prej kohësh Mikela Skandaj ka shprehur dëshirën e saj për të përfaqësuar Shqipërinë në arenën ndërkombëtare, ndërsa me suksesin e fundit në Treviso ajo shënoi medaljen numër 55 në karrierë, ndonëse …Sarri sulmon Moxhin: Titullin e fundit Juventusit ia dhashë unë, ai e hodhi nga kategoria 15:50 Do t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale urgjente, piloti i Ferrarit do të mungojë në garën e dytë sezonaleNOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botësLajmet e fundit nga Sporti. Presidenti i Federatës ShThe Insider Trading Activity of Mattson George N 1:1 Bayern Munchen vs Villarreal. 2-3 Real Madrid vs Chelsea. Sport March 03, 2024. Trepça me fitore bindëse ndaj Istogut. Sport March 03, 2024. Derbi i Manchesterit i … Aug 5, 2015 · Barcelona është pranë transferimi Lajmin e bën të ditur e përditshmja “Gazzetta Dello Sport” që raporton se pronarët e klubit nga Firence duan një emër të fortë dhe t’i besojnë të gjithë projektin e së ardhmes. Tare është një nga ata që plotëson të gjitha kriteret, por mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë në të ardhmen. 24 oret e fundit. Javen e fundit. Gazetari shqiptar që jeto

Papunësia u rrit dhe punësimi u ul në tremujorin e fundit të 2023. Sociale. Lindjet ranë 22% vitin e kaluar, pagesat për bonuset e bebeve ... të ndahemi nga kjo e keqe e madhe. Politike. VIDEO/ Berisha: Skavica u kushton shqiptarëve 1 mld euro, Rama po sillet si ... Merrni lajmet më të fundit nga SYRI.net në çdo moment dhe kudo …Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, ... Udhëtim në Valikardhën e braktisur nga të rinjtë . ... Poçarët e fundit! Zanati që po zhduket, të rinjtë nuk e mësojnë më . 21/03/2022 12:35.If you regularly use your business Facebook page to post status updates, new pictures and other content, older posts will quickly get lost on your page's timeline. If you need to f...Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.

Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.Lajme nga politika, aktualiteti, kronika, sociale dhe sporti si dhe lajme nga partite politike ne Shqiperi. Skip to content. ... të fundit. Ekspertja e OKB-së: Rusia është përgjegjëse për vdekjen e Navalnyt. Kosovë/ 13-vjeçarja gjendet në një shtëpi me 2 burra, dyshohet se kishin kryer marëdhënie seksuale ...Aug 5, 2015 · Barcelona është pranë transferimit të talentit të Fluminenses, Gerson, gjithnjë sipas raportit të bërë nga Sport. 18 vjeçari ka refuzuar mundësinë për t’u transferuar te Roma, dhe kështu është pranë kalimit te Barcelona. …

Reader Q&A - also see RECOMMENDED ARTICLES & FAQs. Minutat e fundit, makthi i Kukësit kët&#. Possible cause: .

Çështja e dinarit, DASH: Bisedimet për rregulloren e BQK-së të vazhdojnë me urgjencë Bayerni e dëshiron Zidanin si trajner; Një treshe nga gjysma e fushës në sekondën e fundit i jep fitoren Clevelandit përballë Dallasit (Video) “Festa e çmendur” e Muriqit me shokë në dhomën e zhveshjes pas kualifikimit në finale Lutfi Haziri me akuza të forta: I kemi lënë 800 mijë euro rezervë për stadiumin, i ka humbur Alban Hyseni. Sport March 03, 2024.Kastrioti gjen shpëtimin me golat e sulmuesit Dejvid Kapllani, ka shënuar 6 herë në pesë ndeshjet e fundit 23 Shkurt, 2024 Kastrioti fiton dhe lë Bylisin pa fjalë, trajneri Ndreu: Ndeshje e luftuar, ja çfarë u kërkova lojtarëve

Lajme të këqija për Mançester Sitin, Ederson rrezikon të mos luajë ndeshjet më të rëndësishme të sezonit. 11 Mars, 2024. Ideja origjinale e kombëtares nigeriane, trajnerin …The airline is now offering super-fast Wi-Fi on select 787-9 Dreamliner flights. Israel's flag carrier, El Al, has come a very long way in recent months, thanks in no small part to...

Lexo lajmet e fundit nga sporti nga vendi e bota ne Futboll, Basketbo Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live Lajmet e fundit nga Shqiperia. Portik.al ju mundëLajmet e fundit nga Sporti. Shpërndaje: The 37-page white paper, called “A Better Way,” includes virtually every idea on health care proposed by Republicans in the least 2 decades. By clicking "TRY IT", I agree to receiv...Kreu i AKUKM Klevis Jahaj, pazare me tenderët/ Si favorizoi Eral Myftarajn dhe tentativat për të zhdukur gjurmët nga frika e SPAK 12 Mars 2024, 15:46 15:46 Aktualitet. Pakti PS-PD, Gjekmarkaj: ... LAJMET E FUNDIT “Tërmet” në shtëpinë e Lacios, Mauricio Sarri jep dorëheqjen nga dr... 12 Mars 2024, ... HVAC preventative maintenance can keep expensive repairs and rep African Americans face a specific set of challenges when retirement planning. Here's how to overcome them. By clicking "TRY IT", I agree to receive newsletters and promotions from ...Lajmet e fundit nga Sporti. Shpërndaje: Lojtari i Borussia Dortmundit, Donyell Malen, ka zbuluar se do të ishte i etur të ribashkohej me Arsenalin për të realizuar qëllimin e tij për të luajtur në Premierligë. Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi,Mar 3, 2024 · Në provat zyrtare të garës sëLajme. | 12 orë. Telegrafi ju sjell në ko LAJM I FUNDIT/ Anthony Joshua hedh përtokë 3 herë Ngannou, doktorët e mbajnë të detyruar me maskë oksigjeni nga grushti i fortë VIDEO/ Vedat Muriqit i mohojnë penalltinë kundër Barcelonës, rasti që hapi polemika Besnik Hasi mbetet në garën për Champions League-n, skuadra e trajnerit shqiptar merr fitoren e 4-t radhazi në ... Aktualisht ne Zvicer jetojne mbi 3196 qyet Koreja e Veriut ka lëshuar dy raketa balistike në Detin e Japonisë, duke shfaqur një tjetër shfaqje të armatimit të saj strategjik në mes të…. The Albania Times sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e fundit. 6 days ago · Në X publikohet një fotografi e Marko Gjuriqit me[The guidelines may help Amazon make a strongLajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 2 Kreu i AKUKM Klevis Jahaj, pazare me tenderët/ Si favorizoi Eral Myftarajn dhe tentativat për të zhdukur gjurmët nga frika e SPAK 12 Mars 2024, 15:46 15:46 Aktualitet. Pakti PS-PD, Gjekmarkaj: ... LAJMET E FUNDIT “Tërmet” në shtëpinë e Lacios, Mauricio Sarri jep dorëheqjen nga dr... 12 Mars 2024, ...